تالارهای پذیرایی

تالارهای پذیرایی

 

باغ عروسی

انتخاب باغ و سالن عروسی برای برگزاری مراسم عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه عروس و دامادها باغ تالار را برای برگزاری عروسی مناسب تر می بینند در مواردی هم به دنبال باغ عروسی مختلط هستند.

 

 

اجاره باغ عروسی

کار گروه برگزاری مراسم عروسی و تشریفات اعیان آریایی با همکاری بهترین باغ های عروسی در کاشان با بهترین قیمت باغ عروسی در نظر دارد تا شبی به یاد ماندنی را برای شما رقم زند.

تشریفات اعیان آریایی با در نظر گرفتن چندین باغ عروسی در کاشان با قیمت مناسب برای عروس و داماد ها، با توجه به  شرایط و سلیقه و بودجه ای که برای مراسم عروسی خود در نظر گرفته اند پیشنهادات ویژه ای را ارایه دهد.

عوامل بسیاری همچون  تاریخ اجرای مراسم عروسی, بودجه تامین شده برای اجاره باغ سالن یا تالار دوری یا نزدیکی به محل سکونت  میهمان ها , امکانات باغ عروسی یا سالن مورد نظر ( محوطه سازی, نورپردازی,...) تعداد و ورودی مدعوین در میزان هزینه ای که برای باغ عروسی پرداخت می کنید تاثیر گذار است. اما توجه به تنوعی که تشریفات آریایی برای شما عروس و دامادها فراهم کرده است این انتخاب  می تواند به راحتی انجام شود.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس آریایی با سال ها تجربه در امر تشریفات و خدمات مجالس و در اختیار داشتن کادر متخصص و کار آزموده خاطره ای خوش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

منوی 6000000 تومانی منوی5000000 تومانی تالارهای منوی 3300000 تومانی
 عسل قصرآفتاب امیرکبیر
 ملک  قصر رضوان خورشید
 کیان  عرشیا کوثر
 قصرالماس  گلشن الماس شهر
    بهارستان
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

نظرات کاربران

نظر شما